Vyrocna_sprava_2021_Festikovo

Vitajte vo FESTÍKOVE!

Detské centrum FESTÍKOVO poskytuje flexibilnú starostlivosť o deti.

Detské centrum Festíkovo je súkromné predškolské zariadenie s celodennou starostlivosťou o deti vo veku od 18 mesiacov do 6 rokov v nových priestoroch rodinného domu s veľkorysou záhradou. Pri ich zariaďovaní sme dodržiavali prísne hygienické podmienky, aby sme tak vytvorili bezpečné prostredie podnecujúce kreativitu a zdravý duševný a telesný vývin dieťaťa.

Naše detské centrum sa nachádza v pokojnom prostredí medzi rodinnými domami v na Madľovej ulici v Dunajskej Lužnej. Budova je obklopená veľkou záhradou siahajúcou od  vstupnej časti domu po zadnú záhradu, ktorá slúži na športové, rekreačné a relaxačné účely. Súčasťou areálu je záhradka určená na pestovanie kvetov, bylín, ovocia a zeleniny. Zeleň, ktorá obkolesuje naše centrum, poskytuje dokonalú oázu pokoja pre Vaše deti.

Samotné priestory vybavené kvalitnými hračkami primeranými predškolskému veku, vlastnou knižnicou, modernými didaktickými pomôckami, hudobnými nástrojmi a športovým náčiním. Na základe našej filozofie kladieme dôraz na prirodzený vývoj osobnosti dieťaťa. Našim cieľom bolo  vytvoriť prirodzené podnetné prostredie, aby čo najvernejšie kopírovalo rodinné prostredie so zreteľom na  kvalitnú edukáciu, nech sa Vaše dieťa cíti u nás ako doma.

Ak hľadáte starostlivosť o dieťa už od 1 hodiny a preferujete individuálny prístup a domácke prostredie, sme pre Vás ideálnym riešením.

Ak sa Vaše dieťa potrebuje socializovať a rozvíjať sa so zachovaním individuálneho prístupu, sme tu pre Vás.

Ak máte problém s umiestnením dieťaťa do bežného kolektívu MŠ a hľadáte malý kolektív s profesionálnym intenzívnym pedagogickým prístupom,navrhneme Vám osobný plán pre Vaše dieťa.

Ak máte dieťa so špeciálnymi výchovno vzdelávacími potrebami, poskytneme Vám to, čo potrebuje Vaše dieťa, keď sa mu Vy nemôžete venovať.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na 0905 788 053 alebo mailom na festikovo@gmail.com a rezervujte si miesto pre Vaše dieťa.

Naše priestory

Pripravili sme podnetné a bezpečné prostredie pre deti, s možnosťou poldennej alebo celodennej starostlivosti aj počas školských prázdnin. Našim cieľom je individuálny odborný prístup s maximálnym rešpektovaním potrieb detí a ich osobnostných a vývinových špecifík. O deti sa staráme s láskou a rešpektom, sme pre rodičov partnerom vo výchove. 

Rezervujte si miesto pre Vaše dieťa

Prihláste sa 24 hodín vopred
Zavolajte nám:  +421905788053

Personál

Kvalifikované vychovávateľky

Zohľadnujeme individuálne potreby detí, rešpektujúci prístup podľa zásad Marie Montessori. Naše opatrovateľky spĺňajú prísne kvalifikačné a osobnostné kritériá (vysokoškolské pedagogické vzdelanie, špeciálne pedagogické vzdelanie, prax, certifikát Červeného kríža pre podanie prvej pomoci, kurzy alternatívnych prístupov).

Barbora Chudjaková
Barbora Chudjaková
Barbora Chudjaková
Vychovávateľka
Katarína Šebestová
Katarína Šebestová
Katarína Šebestová
Vychovávateľka pre deti so ŠVVP
Monika Juríková
Monika Juríková
Monika Juríková
Vychovávateľka